Sarjataulukot 2021

Miesten edustusjoukkue

Läntisen alueen Kolmonen, lohko B, yläloppusarja

JoukkueOVTHMEP
Tampere United16151085–1046
NoPS16131150–2040
FC Haka j.16121344–3337
TP-T1674542–3125
PJK1652924–4417
TKT1643919–3515

Läntisen alueen Kolmonen, lohko B, alkusarja

JoukkueOVTHMEP
Tampere United11101064–631
FC Haka j.1191132–1128
NoPS1191129–1128
TP-T1154222–1919
PJK1151522–2216
TKT1142515–1614
ACE1141623–2313
PP-701141622–2913
JanPa1140719–3212
Loiske1121815–347

Naisten edustusjoukkue

Läntisen alueen Kolmonen, lohko A+B, yläloppusarja

JoukkueOVTHMEP
MuSa12120058–1636
RaiFu1282239–1926
FC Nokia1244423–1716
Tampere United1244422–3016
PaiHa1243525–2115

Läntisen alueen Kolmonen, lohko A+B, alkusarja

JoukkueOVTHMEP
MuSa880041–1224
RaiFu861130–1219
PaiHa842221–1114
FC Nokia841322–1413
Tampere United833213–1412
TuTo82248–188
IFK Mariehamn821517–317
PIF820615–286
KSF80084–310

Miesten kakkosjoukkue

Läntisen alueen Nelonen, lohko B, yläloppusarja

JoukkueOVTHMEP
FC Melody16112345–2835
Tampere United 216103345–1733
VeHu16102441–2232
VaKP16101545–3131
Apassit1664647–3722
LaVe1652922–4417

Läntisen alueen Nelonen, lohko B, alkusarja

JoukkueOVTHMEP
FC Melody1182132–1526
VehU1181231–1225
VaKP1170433–2121
Tampere United 21162326–1220
Apassit1153324–2418
LaVe1152420–2617
PYRY1142521–1814
TP-491135324–2514
VesVi1140727–4312
TaPa1132615–1911
LeKi-futis1122714–348
FJK1101107–251

Miesten kolmosjoukkue

Läntisen alueen Kutonen, lohko B2, alaloppusarja

JoukkueOVTHMEP
NoPS 21371528–3522
PP-70 21352637–3517
FC Teivo1351720–3516
Tampere United 31313921–446
MAHTI131210119–435

Läntisen alueen Kutonen, lohko B2, alkusarja

JoukkueOVTHMEP
Tampere United981036–1325
FC Haka j.980134–1024
NoPS952227–1717
TP-T941423–2413
PJK941425–1413
TKT932424–2511
ACE931516–2910
PP-70930610–2619
JanPa911712–294
Loiske911713–334

Tampere United T15

Läntisen alueen T15 Ykkönen, lohko A, yläloppusarja syksy

JoukkueOVTHMEP
PIF962121–1320
SalPa / FC Halikko YJ951319–1216
KaaPo Keltainen940519–2712
Tampere United923413–169

Läntisen alueen T15 Ykkönen, lohko A, kevät

JoukkueOVTHMEP
FC Nokia 07 Valkoinen750122–515
Loiske 06741121–1113
RaiFu YJ731217–1810
PIF731212–1310
SalPa / FC Halikko YJ721313–147
Tampere United720413–206
KaaPo Keltainen70064–210
PaiHa YJ70163–26-1

Läntisen alueen T15 Ykkönen, lohko A, syksy

JoukkueOVTHMEP
PIF632113–1211
SalPa / FC Halikko YJ631214–1010
KaaPo Keltainen630316–169
Tampere United623110–89
MuSa / EuPa YJ262228–98
Pallo-Iirot / FC Rauma YJ622216–108
RaiFu YJ610515–273

Tampere United P13

Läntisen alueen P13 Kolmonen, lohko B1

JoukkueOVTHMEP
HJS Valkoinen761036–919
Tampere United741222–1913
FC Kangasala Musta740321–1812
PJK Sininen730429–419
Loiske Musta722321–238
TaPa721412–237
FJK Valkoinen721416–267
FC Haka-j Musta720525–236

Läntisen alueen P13 Kakkonen, lohko B1 syksy

JoukkueOVTHMEP
TP-49440024–1212
HJS Valkoinen421114–147
Tampere United420210–116
Ylöjärven Ilves402211–152
PJK YJ240136–131

Läntisen alueen P13 Nelonen, lohko B

JoukkueOVTHMEP
ParVi880046–324
Tampere United Sininen861145–1919
HJS842238–1614
Tuisku840419–2912
FC Vapsi Valkoinen831422–2310
FC Kangasala Punainen830525–359
Ylöjärven Ilves Punainen820624–506
IkU820628–456
TKT Harmaa820615–426

Läntisen alueen P13 Kolmonen, lohko B syksy 2

JoukkueOVTHMEP
FC Vapsi Sininen430111–139
Loiske Musta430117–99
TKT Sininen420214–116
NoPS Musta420219–156
Tampere United Sininen40049–220

TamU-Kauppa

Pääyhteistyökumppanit

Tukemassa myös

American Brothers Circle Line Group Edun Herkkukeidas Insta Group Käännöstoimisto Juha Arola Ruutanan Härveli

19.5. Ilves-Kissat - TamU 1 – 6

18.5. LiePa - TamU naiset 1 – 2

14.5. FC Haka j. - TamU 2 2 – 3

29.5. klo 18 EBK - TamU

25.5. klo 14 TamU naiset - Apassit

24.5. klo 19 NoPS - TamU 2