Seuraava ottelu:

FC Jazz logoTampere Unitedin logo

FC Jazz – TamU

la 30.3.2019 klo 15.00
Harjoitusottelu
, Pori

Edellinen ottelu:

Ilves 2 logoTampere Unitedin logo

Ilves 2 – TamU

la 16.3.2019 klo 12.45

2 – 3

(1 – 1)
lue raportti

 
 

Otteluohjelma

iCalLataa edustusjoukkueen otteluohjelma omaan kalenteriisi
la 1.12.2018
klo 14.30
la 1.12.2018klo 14.30

Ilves 2 – TamU

Harjoitusottelu, Pirkkahalli C, Tampere

ennakko | raportti
3 – 2
(2 – 0)
su 16.12.2018
klo 18.25
su 16.12.2018klo 18.25

TamU – FC Haka

Harjoitusottelu, Pirkkahalli C, Tampere

ennakko | raportti
0 – 3
(0 – 2)
su 13.1.2019
klo 18.25
su 13.1.2019klo 18.25

TamU – FC KTP

Harjoitusottelu, Pirkkahalli C, Tampere

ennakko | raportti
2 – 1
(0 – 0)
su 27.1.2019
klo 13.00
su 27.1.2019klo 13.00

Ilves 2 – TamU

Suomen Cup, Pirkkahalli C, Tampere

ennakko | raportti
0 – 2
(0 – 1)
su 3.2.2019
klo 18.20
su 3.2.2019klo 18.20

TamU – HJS

Suomen Cup, Pirkkahalli C, Tampere

ennakko | raportti
2 – 0
(2 – 0)
su 17.2.2019
klo 18.45
su 17.2.2019klo 18.45

TamU – KaaPo

Suomen Cup, Pirkkahalli C, Tampere

ennakko | raportti
0 – 1
(0 – 1)
la 16.3.2019
klo 12.45
la 16.3.2019klo 12.45

Ilves 2 – TamU

Harjoitusottelu, Kauppi 2, Tampere

ennakko | raportti
2 – 3
(1 – 1)
la 30.3.2019
klo 15.00
la 30.3.2019klo 15.00

FC Jazz – TamU

Harjoitusottelu, Pori

pe 5.4.2019
klo 17.30
pe 5.4.2019klo 17.30

TPV – TamU

Harjoitusottelu, Kauppi 1, Tampere

la 13.4.2019
klo 15.00
la 13.4.2019klo 15.00

EIF – TamU

Harjoitusottelu, Tammisaaren keskuskenttä, Raasepori

la 27.4.2019
klo 17.30
la 27.4.2019klo 17.30

TamU – FC Viikingit

Harjoitusottelu, Kauppi 1, Tampere

la 4.5.2019
klo 17.00
la 4.5.2019klo 17.00

EPS – TamU

Kakkonen, Espoo

su 12.5.2019
klo 18.30
su 12.5.2019klo 18.30

GrIFK – TamU

Kakkonen, Kauniaisten keskuskenttä, Kauniainen

la 18.5.2019
klo 17.00
la 18.5.2019klo 17.00

TamU – P-Iirot

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

pe 24.5.2019
klo 18.30
pe 24.5.2019klo 18.30

Gnistan – TamU

Kakkonen, Mustapekka Areena, Helsinki

to 30.5.2019
klo 15.00
to 30.5.2019klo 15.00

TamU – FC Espoo

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

su 2.6.2019
klo 18.30
su 2.6.2019klo 18.30

SalPa – TamU

Kakkonen, Salon keskuskenttä, Salo

pe 7.6.2019
klo 18.30
pe 7.6.2019klo 18.30

TamU – Ilves 2

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

su 16.6.2019
klo 18.30
su 16.6.2019klo 18.30

FC Jazz – TamU

Kakkonen, Porin stadion, Pori

to 20.6.2019
klo 18.30
to 20.6.2019klo 18.30

TamU – KäPa

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

la 29.6.2019
klo 17.00
la 29.6.2019klo 17.00

TamU – KaaPo

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

su 14.7.2019
klo 18.30
su 14.7.2019klo 18.30

FC Honka Akatemia – TamU

Kakkonen, Tapiolan urheilupuiston tekonurmi 1, Espoo

su 21.7.2019
klo 18.30
su 21.7.2019klo 18.30

TamU – GrIFK

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

pe 26.7.2019
klo 18.30
pe 26.7.2019klo 18.30

P-Iirot – TamU

Kakkonen, Alsecco stadion, Rauma

la 3.8.2019
klo 17.00
la 3.8.2019klo 17.00

TamU – Gnistan

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

la 10.8.2019
klo 17.00
la 10.8.2019klo 17.00

FC Espoo – TamU

Kakkonen, Espoo

la 17.8.2019
klo 17.00
la 17.8.2019klo 17.00

TamU – SalPa

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

la 24.8.2019
klo 17.00
la 24.8.2019klo 17.00

Ilves 2 – TamU

Kakkonen, Tammelan stadion, Tampere

su 1.9.2019
klo 18.30
su 1.9.2019klo 18.30

TamU – FC Jazz

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

la 14.9.2019
klo 15.00
la 14.9.2019klo 15.00

TamU – KäPa

Kakkonen, Helsinki

la 21.9.2019
klo 15.00
la 21.9.2019klo 15.00

TamU – EPS

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere

la 28.9.2019
klo 15.00
la 28.9.2019klo 15.00

KaaPo – TamU

Kakkonen, Kaarinan keskusliikuntapuisto, Kaarina

la 5.10.2019
klo 14.00
la 5.10.2019klo 14.00

TamU – FC Honka Akatemia

Kakkonen, Pyynikin urheilukenttä, Tampere