Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Ala-Hakuni, Tommi11642020000
Alanen, Elias3222500000
Auvinen, Juuso2210500000
Grabovci, Berat1311103587100
Haavisto, Antti11445800000
Harala, Elias8533720000
Inkinen, Aleksi9437300100
Järvelä, Arttu201500000
Järvelä, Topias12990000200
Kostiainen, Roope12879021000
Kuusinen, Antti8866500000
Maluka, Leroy7545420100
Manninen, Leevi9434101000
Moussa, Radwan131295213100
Oras, Riku3219500000
Puustinen, Ville111080410400
Rahkola, Eetu9978900000
Raittinen, Konsta11757210100
Rantala, Jani3221500000
Remes, Jere14979400000
Saarinen, Miro10300000
Salomaa, Santeri9749200000
Sirén, Mauno8659420000
Stark, Matias10536800100
Telemäki, Tuomas4318701000
Uimonen, Valtteri6321600000
Uimonen, Verneri121094534100

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)