Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Aitbenzanzoun, Ali102900000
Al-Khafaji, Hussein4215300000
Belbachir, Hakim4321301100
Bright, Anton5545000000
Bullock, Eric8645710000
Ek, Eino-Veikko5541520100
Haapala, Arttu7654513000
Häkkinen, Iikka7336821000
Järvelä, Arttu104500000
Järvelä, Topias7441644200
Kankkunen, Severi6651110000
Kopf, Markus4315800000
Korpinen, Oskari2213500100
Kostiainen, Roope7654084000
Kujala, Paavo3218010000
Kukkanen, Ville2218000000
Kuusinen, Antti4331500000
Law, Po8869111000
Mättö, Arttu7654300100
Oksanen, Jesse102810000
Peltonen, Eemeli103000000
Räisänen, Eetu5440525000
Savolainen, Henri4431501000
Sipponen, Aapo2113500000
Sirén, Mauno3322513000
Sorjonen, Jerry115700000
Stark, Matias5116600100
Strömsholm, Nils7545101100
Tanila, Riku2213500000
Uimonen, Verneri6444300000
Virtanen, Pyry5542210000
Virtanen, Tommi217500000
Vuori, Jesse6230010000
Väliaho, Panu6535930000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kent√§lle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = sy√∂t√∂t, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = t√§hdist√∂pisteet)