Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Abruquah, Taavi8333210000
Aitbenzanzoun, Ali3222500000
Ajdin, Zec104500100
Al-Fatli, Ali6547000000
Alanen, Elias5536600000
Ekmark, Sami3324101000
Harala, Elias5320400000
Hussein Zada, Mustafa6438710210
Ibrahimovic, Haris4430301000
Ikonen, Oskari209000000
Inkinen, Aleksi114500000
Khary, Omar3325010000
Köngäs, Mikael3117400000
Laouini, Moktar203901000
Lindholm, Niklas6645910000
Maja, Sami229000000
Malwal, Deng305820000
Manzur, Hussein102500000
Mättö, Arttu3327000000
Pasanen, Eemil5439300000
Peltoniemi, Tatu3011300000
Rahkola, Eetu5535800110
Raittinen, Konsta5437301000
Remes, Jere7646541000
Sainio, Aleksi4118320000
Severino, Marcio6216601000
Stark, Matias5530310100
Strömsholm, Nils7342901100
Sääksi, Tommi2210000000
Telemäki, Tuomas102600000
Uimonen, Valtteri229000000
Uimonen, Verneri5540500000
Virtanen, Otto114500000
Vähänen, Ville104500000
Äkräs, Niko6331800000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)