Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Aitbenzanzoun, Ali2218000000
Belbachir, Hakim116010000
Emenike, 4431523200
Grabovci, Berat218400210
Haapala, Arttu119000000
Hamud, Lucas101800000
Huovila, Arttu4220210000
Hussein, Mahad3323400000
Hussein Zada, Mustafa119000000
Hyseni, Bleond101700000
Kankkunen, Severi5545000100
Kopf, Markus115400000
Korpinen, Oskari4217500100
Kostiainen, Roope4431511100
Laouini, Moktar3218710000
Maja, Sami119000000
Peltonen, Eemeli208100000
Rahkola, Eetu119000000
Rantala, Jani119000000
Riva, 101700000
Räisänen, Eetu118501000
Sainio, Aleksi119000000
Salminen, Jonne104500000
Silvennoinen, Ville5219800000
Sorjonen, Jerry4323210000
Stark, Matias2113000000
Strömsholm, Nils5538820000
Sääksi, Tommi4227701000
Tanila, Riku4436000000
Turunen, Ville114500000
Tuuri, Toni5538900100
Unkuri, Juha2215501000
Virtanen, Pyry6540500100
Vähänen, Ville4217000000
Väliaho, Panu104500000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)