Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Ala-Hakuni, Tommi403200000
Alanen, Elias5440500000
Grabovci, Berat1917161882600
Haavisto, Antti2218000000
Harala, Elias16778220000
Hiilloskorpi, Valtteri8761931100
Inkinen, Aleksi10100000
Järvelä, Topias1710103501400
Khary, Omar111088700100
Kostiainen, Roope2219159851000
Kuusinen, Antti1818157500100
Lehti, Tuomas5012400000
Maluka, Leroy11978200800
Moussa, Radwan11750601200
Oras, Riku2019173323200
Puustinen, Ville1513121600200
Rahkola, Eetu101081800000
Raittinen, Konsta141188910100
Remes, Jere161293410100
Salomaa, Santeri1717148600500
Sirén, Mauno1515133411400
Stark, Matias11658400200
Telemäki, Tuomas10200000
Uimonen, Valtteri11983212310
Uimonen, Verneri2020180012500

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)