Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Ala-Hakuni, Tommi403200000
Alanen, Elias5440500000
Grabovci, Berat1414125071500
Haavisto, Antti2218000000
Harala, Elias13453120000
Hiilloskorpi, Valtteri3216900000
Inkinen, Aleksi10100000
Järvelä, Topias14991801400
Khary, Omar7759900000
Kostiainen, Roope1714126151000
Kuusinen, Antti1313112500000
Lehti, Tuomas5012400000
Maluka, Leroy7653700500
Moussa, Radwan11750601200
Oras, Riku1514128322100
Puustinen, Ville121094600100
Rahkola, Eetu8863800000
Raittinen, Konsta11863910100
Remes, Jere131290010100
Salomaa, Santeri1313112600300
Sirén, Mauno111197401400
Stark, Matias10552400200
Telemäki, Tuomas10200000
Uimonen, Valtteri9871212310
Uimonen, Verneri1616144011200

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)