Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Emenike, 2213521000
Grabovci, Berat218400210
Hamud, Lucas101800000
Huovila, Arttu2111800000
Hussein, Mahad3323400000
Hussein Zada, Mustafa119000000
Hyseni, Bleond101700000
Kankkunen, Severi3327000100
Kopf, Markus115400000
Korpinen, Oskari219000000
Kostiainen, Roope2213511100
Laouini, Moktar3218710000
Maja, Sami119000000
Peltonen, Eemeli104500000
Riva, 101700000
Sainio, Aleksi119000000
Salminen, Jonne104500000
Silvennoinen, Ville4218800000
Sorjonen, Jerry3215200000
Stark, Matias104500000
Strömsholm, Nils3320820000
Sääksi, Tommi3221601000
Tanila, Riku3327000000
Turunen, Ville114500000
Tuuri, Toni4436000100
Unkuri, Juha2215501000
Virtanen, Pyry4431000100
Vähänen, Ville3216000000
Väliaho, Panu104500000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kent√§lle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = sy√∂t√∂t, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = t√§hdist√∂pisteet)