Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Aitbenzanzoun, Ali1515125013200
Belbachir, Hakim10852026100
Bright, Anton5439201100
Bullock, Eric15974543000
Ek, Eino-Veikko1313113834200
Emenike, 16685043000
Haapala, Arttu1313101952410
Huovila, Arttu318510000
Järvelä, Topias11548343100
Kankkunen, Severi1616139500200
Kopf, Markus10200000
Korpinen, Oskari507010100
Kostiainen, Roope14131056114200
Laouini, Badr406101000
Rahkola, Eetu1212105320200
Rantala, Joonas4436001000
Räisänen, Eetu1515126212400
Savolainen, Henri1212108001000
Sirén, Mauno4436013200
Sorjonen, Jerry405000000
Stark, Matias11977600300
Strömsholm, Nils13666910200
Sääksi, Tommi7120500100
Tanila, Riku4436000000
Virtanen, Pyry10600000
Väliaho, Panu10655382000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kent√§lle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = sy√∂t√∂t, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = t√§hdist√∂pisteet)