Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Ala-Hakuni, Tommi10536120000
Alanen, Elias3222500000
Auvinen, Juuso2210500000
Grabovci, Berat121094567100
Haavisto, Antti10441300000
Harala, Elias7530620000
Inkinen, Aleksi8434200100
Järvelä, Arttu201500000
Järvelä, Topias11881000200
Kostiainen, Roope11774521000
Kuusinen, Antti7757500000
Maluka, Leroy7545420100
Manninen, Leevi9434101000
Moussa, Radwan121186213100
Oras, Riku2110500000
Puustinen, Ville10975910300
Rahkola, Eetu8869900000
Raittinen, Konsta11757210100
Rantala, Jani3221500000
Remes, Jere13974900000
Saarinen, Miro10300000
Salomaa, Santeri9749200000
Sirén, Mauno8659420000
Stark, Matias9430900100
Telemäki, Tuomas4318701000
Uimonen, Valtteri6321600000
Uimonen, Verneri11985534100

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)