Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Al-Khafaji, Hussein4215300000
Belbachir, Hakim4321301100
Bright, Anton4436000000
Bullock, Eric6432810000
Ek, Eino-Veikko119000000
Haapala, Arttu4436003000
Häkkinen, Iikka4222511000
Järvelä, Arttu104500000
Järvelä, Topias3221421100
Kankkunen, Severi3327000000
Kopf, Markus3213000000
Korpinen, Oskari2213500100
Kostiainen, Roope4331521000
Kuusinen, Antti3222500000
Law, Po6652900000
Mättö, Arttu3221300000
Oksanen, Jesse102810000
Peltonen, Eemeli103000000
Räisänen, Eetu3222514000
Savolainen, Henri2213500000
Sipponen, Aapo104500000
Sorjonen, Jerry115700000
Stark, Matias217300000
Strömsholm, Nils6436100100
Tanila, Riku2213500000
Uimonen, Verneri2218000000
Virtanen, Pyry4433210000
Virtanen, Tommi217500000
Vuori, Jesse2113510000
Väliaho, Panu5431430000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kent√§lle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = sy√∂t√∂t, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = t√§hdist√∂pisteet)