Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Abruquah, Taavi7120200000
Aitbenzanzoun, Ali6444810100
Al-Fatli, Ali4426300000
Alanen, Elias111199000000
Ekmark, Sami10986100000
Harala, Elias3216610000
Hussein Zada, Mustafa4436000200
Ibrahimovic, Haris111191230100
Khary, Omar10985512300
Lindholm, Niklas8649900000
Malwal, Deng218000000
Mättö, Arttu101084700000
Pasanen, Eemil7763000000
Rahkola, Eetu111198100300
Raittinen, Konsta6437500100
Remes, Jere6543411000
Sainio, Aleksi7325820000
Stark, Matias7753401300
Strömsholm, Nils4116000000
Uimonen, Valtteri116100000
Uimonen, Verneri11985701100
√Ąkr√§s, Niko2111700000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kent√§lle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = sy√∂t√∂t, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = t√§hdist√∂pisteet)