Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Abruquah, Taavi12129900000
Aitbenzanzoun, Ali11667410100
Al-Fatli, Ali4426300000
Alanen, Elias1919171000000
Ekmark, Sami1817154400200
Harala, Elias8754310000
Hussein Zada, Mustafa8861000200
Ibrahimovic, Haris1714125340100
Järvi, Topi8870221000
Khary, Omar1716148423300
Lindholm, Niklas1713102710200
Maja, Sami119000000
Malwal, Deng218000000
Mättö, Arttu1919165700300
Nikkilä, Jari6654000200
Pasanen, Eemil1413120700000
Rahkola, Eetu1818161100600
Raittinen, Konsta6437500100
Remes, Jere9861412000
Sainio, Aleksi14554820000
Stark, Matias9862501400
Strömsholm, Nils6225500000
Uimonen, Valtteri116100000
Uimonen, Verneri1816148701100
Äkräs, Niko7445100000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)