Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Abruquah, Taavi4218110000
Aitbenzanzoun, Ali104100210
Ajdin, Zec104500100
Al-Fatli, Ali2215500000
Alanen, Elias2213500000
Ekmark, Sami3324101000
Harala, Elias3212200000
Hussein Zada, Mustafa3118010000
Ikonen, Oskari209000000
Inkinen, Aleksi114500000
Khary, Omar117000000
Köngäs, Mikael104500000
Laouini, Moktar103201000
Lindholm, Niklas3324410000
Maja, Sami229000000
Manzur, Hussein102500000
Mättö, Arttu3327000000
Pasanen, Eemil2214800000
Peltoniemi, Tatu3011300000
Rahkola, Eetu3317800110
Raittinen, Konsta3327001000
Remes, Jere3219240000
Sainio, Aleksi119000000
Severino, Marcio3213400000
Stark, Matias2210300100
Strömsholm, Nils4120001100
Sääksi, Tommi2210000000
Telemäki, Tuomas102600000
Uimonen, Verneri2213500000
Virtanen, Otto114500000
Vähänen, Ville104500000
Äkräs, Niko3113500000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)