Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Abruquah, Taavi12129900000
Aitbenzanzoun, Ali12776410100
Al-Fatli, Ali4426300000
Alanen, Elias1919171000000
Ekmark, Sami2019171300300
Harala, Elias9863320000
Hussein Zada, Mustafa8861000200
Ibrahimovic, Haris1916143350200
Järvi, Topi9975321000
Khary, Omar1918166424300
Lindholm, Niklas1814111010300
Maja, Sami3327000100
Malwal, Deng218000000
Mättö, Arttu2121183700300
Nikkilä, Jari7763000300
Pasanen, Eemil1614130800000
Rahkola, Eetu2020179100600
Raittinen, Konsta6437500100
Remes, Jere111077513000
Sainio, Aleksi16663230000
Stark, Matias10864401400
Strömsholm, Nils8230700000
Uimonen, Valtteri116100000
Uimonen, Verneri1917157701100
√Ąkr√§s, Niko7445100000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kent√§lle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = sy√∂t√∂t, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = t√§hdist√∂pisteet)