Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Aitbenzanzoun, Ali6118400200
Bright, Anton1414120252100
Bullock, Eric1410865126100
Ek, Eino-Veikko1615128573000
Haapala, Arttu1613108829100
Häkkinen, Iikka306311000
Järvelä, Topias1613946114000
Kankkunen, Severi1513112121510
Kopf, Markus307310000
Kostiainen, Roope161613102011000
Kujala, Paavo14972455000
Kukkanen, Ville10557210100
Kuusinen, Antti1413123201000
Law, Po7223100200
Mättö, Arttu10654103000
Oksanen, Jesse7534633100
Räisänen, Eetu1614122715100
Savolainen, Henri3320800000
Sirén, Mauno111085886000
Stark, Matias303900000
Strömsholm, Nils707110000
Uimonen, Verneri13766912000
Virtanen, Pyry104500000
Vuori, Jesse12658513000
Väliaho, Panu11129931000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kent√§lle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = sy√∂t√∂t, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = t√§hdist√∂pisteet)