Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Aitbenzanzoun, Ali1212105513200
Belbachir, Hakim8746526100
Bright, Anton2112200100
Bullock, Eric12864233000
Ek, Eino-Veikko1313113834200
Emenike, 13566132000
Haapala, Arttu111189742200
Huovila, Arttu318510000
Järvelä, Topias8331631000
Kankkunen, Severi1313112500200
Korpinen, Oskari305910100
Kostiainen, Roope111080092100
Laouini, Badr406101000
Rahkola, Eetu111199010200
Rantala, Joonas3327001000
Räisänen, Eetu1313108402300
Savolainen, Henri101090000000
Sirén, Mauno4436013200
Sorjonen, Jerry405000000
Stark, Matias8650600200
Strömsholm, Nils10550900200
Sääksi, Tommi5115000100
Tanila, Riku3327000000
Virtanen, Pyry10600000
Väliaho, Panu7334961000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kent√§lle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = sy√∂t√∂t, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = t√§hdist√∂pisteet)