Sarjataulukot 2020

Miesten edustusjoukkue

Läntisen alueen Kolmonen, lohko B, yläsarja

JoukkueOVTHMEP
Ilves-Kissat16132164–1441
Tampere United16113250–1336
NoPS1693437–1930
PS-441684436–2628
Loiske1662832–4020
TPV 21653823–3318

Läntisen alueen Kolmonen, lohko B, alkusarja

JoukkueOVTHMEP
Ilves-Kissat1192047–829
NoPS1173127–924
Tampere United1163228–721
PS-441163224–1621
Loiske1152427–1917
TPV 21152416–1317
JanPa1150623–2315
ACE1134414–1613
TP-T1130812–279
TKT1122711–278
Pato1121810–547
FJK1112810–305

Naisten edustusjoukkue

Läntisen alueen Nelonen, lohko B

JoukkueOVTHMEP
Tampere United10100084–430
Ilves-Kissat1080250–1524
Leki-futis1080236–1724
Ylöjärven Ilves1061338–1919
Apassit1051441–2716
FC Nokia 21050522–1915
PJK1041527–3313
PP-701022610–378
FC Haka-j1021711–467
TP-49101186–534
Tuisku100197–621

Miesten kakkosjoukkue

Läntisen alueen Nelonen, lohko B

JoukkueOVTHMEP
PP-701181236–1125
IkU1172227–1123
PJK1165025–1123
Tampere United 21162324–1620
FC Melody1161435–3119
LaVe1153322–1918
VaKP1152440–2217
VehU1150628–2315
TaPa1141619–3813
TP-491132630–3811
KaVo11101017–523
NePa11011011–421

Miesten kolmosjoukkue

Läntisen alueen Seiska, lohko B1

JoukkueOVTHMEP
JanPa 31081140–1125
Tampere United 31080241–1024
NePa Talent1050519–1915
LaPro1042422–2614
FC Trompi1021713–307
FC Kaveriporukka1010914–533

Tampere United P13

Läntisen alueen P13 Kolmonen, lohko B

JoukkueOVTHMEP
Ilves 07 Vihreä12101177–2031
FC Kangasala Musta1290370–2927
MouMa1281350–2125
Pato Punainen1272366–4723
FC Vapsi Valkoinen1260641–3818
NoPS Musta1252539–4717
FJK Sinivalkoinen1252542–3917
FC Haka-j Musta1250745–5015
Ylöjärven Ilves Punainen1250741–4615
PJK1250748–5615
TPV Punainen1242652–4614
PYRY Punainen1221919–677
Tampere United12111013–974

TamU-Kauppa

Pääyhteistyökumppanit

Tukemassa myös

American Brothers Circle Line Group Edun Herkkukeidas Insta Group Käännöstoimisto Juha Arola Ruutanan Härveli

17.4. TamU - FC Inter 2 0 – 0 rpk.

12.4. SalPa - TamU naiset 1 – 3

16.4. TamU 2 - EIF 0 – 11

20.4. klo 19 TamU - Ilves 2

20.4. klo 14 TamU naiset - PIF

27.4. klo 15 TP-49 - TamU 2