Seuraava ottelu:

HJS 2 logoTampere Unitedin logo

HJS 2 – TamU 3

ke 30.5.2018 klo 18.30
Seiska
Pullerin nurmi 6, Hämeenlinna

Edellinen ottelu:

Vierasjoukkue logoTampere Unitedin logo

Vierasjoukkue – TamU 3

ke 17.5.2018 klo 20.00

3 – 1

(0 – 0)

 
 

Otteluohjelma

iCalLataa kolmosjoukkueen otteluohjelma omaan kalenteriisi

ma 23.4.2018
klo 20.00
ma 23.4.2018klo 20.00

TamU 3 – IPa

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 2, Tampere

1 – 0
(1 – 0)
pe 4.5.2018
klo 20.00
pe 4.5.2018klo 20.00

TamU 3 – Pato 2

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere

3 – 6
(3 – 1)
ti 8.5.2018
klo 20.00
ti 8.5.2018klo 20.00

TamU 3 – AC Darra

Seiska, Messukylän tekonurmi, Tampere

1 – 1
(0 – 0)
to 17.5.2018
klo 20.00
to 17.5.2018klo 20.00

Vierasjoukkue – TamU 3

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere

3 – 1
(0 – 0)
ti 22.5.2018
klo 20.00
ti 22.5.2018klo 20.00

TamU 3 – LaVe KPR

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 2, Tampere

ke 30.5.2018
klo 18.30
ke 30.5.2018klo 18.30

HJS 2 – TamU 3

Seiska, Pullerin nurmi 6, Hämeenlinna

ma 11.6.2018
klo 20.00
ma 11.6.2018klo 20.00

TamU 3 – Soho SS

Seiska, Messukylän tekonurmi, Tampere

ti 19.6.2018
klo 20.00
ti 19.6.2018klo 20.00

APA – TamU 3

Seiska, Messukylän tekonurmi, Tampere

pe 3.8.2018
klo 18.30
pe 3.8.2018klo 18.30

IPa – TamU 3

Seiska, Urheilukenttä, Iittala

la 11.8.2018
klo 15.00
la 11.8.2018klo 15.00

Pato 2 – TamU 3

Seiska, Urheilukenttä, Tervakoski

ke 15.8.2018
klo 19.15
ke 15.8.2018klo 19.15

AC Darra – TamU 3

Seiska, Ikurin tekonurmi, Tampere

ma 20.8.2018
klo 19.45
ma 20.8.2018klo 19.45

TamU 3 – Vierasjoukkue

Seiska, Rantaperkiön tekonurmi, Tampere

su 2.9.2018
klo 18.00
su 2.9.2018klo 18.00

LaVe KPR – TamU 3

Seiska, Turvan kenttä, Lammi

ke 5.9.2018
klo 20.00
ke 5.9.2018klo 20.00

TamU 3 – HJS 2

Seiska, Messukylän tekonurmi, Tampere

ti 11.9.2018
klo 19.45
ti 11.9.2018klo 19.45

Soho SS – TamU 3

Seiska, Ikurin tekonurmi, Tampere

ke 19.9.2018
klo 19.45
ke 19.9.2018klo 19.45

TamU 3 – APA

Seiska, Rantaperkiön tekonurmi, Tampere