Seuraava ottelu:

Tampere Unitedin logoTampere Unitedin logo

Ei tiedossa


Edellinen ottelu:

FC Melody logoTampere Unitedin logo

FC Melody – TamU 2

la 28.9.2019 klo 16.00

5 – 1

(2 – 0)
lue raportti

 
 

Otteluohjelma

iCalLataa kakkosjoukkueen otteluohjelma omaan kalenteriisi

ke 24.4.2019
klo 20.00
ke 24.4.2019 klo 20.00

TamU 2 – IkU

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

3 – 0
(1 – 0)
su 5.5.2019
klo 16.00
su 5.5.2019 klo 16.00

TamU 2 – VaKP

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

3 – 2
(2 – 1)
pe 10.5.2019
klo 19.30
pe 10.5.2019 klo 19.30

LeKi-futis – TamU 2

Nelonen, Sääksjärven tekonurmi, Lempäälä

raportti
0 – 2
(0 – 1)
pe 17.5.2019
klo 19.45
pe 17.5.2019 klo 19.45

TamU 2 – Pato

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

raportti
5 – 2
(3 – 1)
ke 22.5.2019
klo 18.30
ke 22.5.2019 klo 18.30

TP-49 – TamU 2

Nelonen, Toijalan keskuskenttä, Toijala

5 – 1
(2 – 1)
ke 29.5.2019
klo 19.45
ke 29.5.2019 klo 19.45

TamU 2 – KaVo

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

raportti
3 – 1
(2 – 1)
to 6.6.2019
klo 19.30
to 6.6.2019 klo 19.30

Sopu – TamU 2

Nelonen, Rauhalan kenttä, Valkeakoski

raportti
0 – 3
(0 – 1)
pe 14.6.2019
klo 19.45
pe 14.6.2019 klo 19.45

TamU 2 – PJK

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

1 – 1
(1 – 0)
ke 19.6.2019
klo 19.00
ke 19.6.2019 klo 19.00

LaVe – TamU 2

Nelonen, Turvan kenttä, Lammi

raportti
3 – 1
(1 – 0)
ti 25.6.2019
klo 19.45
ti 25.6.2019 klo 19.45

TamU 2 – NePa

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

raportti
2 – 0
(1 – 0)
ke 3.7.2019
klo 19.45
ke 3.7.2019 klo 19.45

TamU 2 – FC Melody

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

raportti
5 – 2
(3 – 1)
la 20.7.2019
klo 14.00
la 20.7.2019 klo 14.00

IkU – TamU 2

Nelonen, Ikaalisten urheilukenttä, Ikaalinen

1 – 2
(0 – 1)
ti 23.7.2019
klo 18.30
ti 23.7.2019 klo 18.30

VaKP – TamU 2

Nelonen, Apian urheilukenttä, Valkeakoski

2 – 2
(0 – 1)
pe 2.8.2019
klo 19.45
pe 2.8.2019 klo 19.45

TamU 2 – LeKi-futis

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

raportti
5 – 2
(4 – 1)
la 10.8.2019
klo 15.00
la 10.8.2019 klo 15.00

Pato – TamU 2

Nelonen, Tervakosken urheilukenttä, Tervakoski

raportti
2 – 2
(1 – 0)
ke 14.8.2019
klo 19.45
ke 14.8.2019 klo 19.45

TamU 2 – TP-49

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

raportti
5 – 2
(1 – 0)
pe 23.8.2019
klo 18.30
pe 23.8.2019 klo 18.30

KaVo – TamU 2

Nelonen, Kyötikkälän kenttä, Kangasala

raportti
1 – 4
(0 – 2)
to 29.8.2019
klo 19.45
to 29.8.2019 klo 19.45

TamU 2 – Sopu

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

8 – 1
(4 – 0)
pe 6.9.2019
klo 18.30
pe 6.9.2019 klo 18.30

PJK – TamU 2

Nelonen, Pirkkalan keskuskenttä, Pirkkala

0 – 0
(0 – 0)
pe 13.9.2019
klo 19.45
pe 13.9.2019 klo 19.45

TamU 2 – LaVe

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

raportti
4 – 1
(3 – 1)
ke 18.9.2019
klo 19.45
ke 18.9.2019 klo 19.45

NePa – TamU 2

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

1 – 4
(0 – 2)
la 28.9.2019
klo 16.00
la 28.9.2019 klo 16.00

FC Melody – TamU 2

Nelonen, Kauppi 2, Tampere

raportti
5 – 1
(2 – 0)