Seuraava ottelu:

Tampere Unitedin logoKaVo logo

TamU 2 – KaVo

la 29.9.2018 klo 13.00
Nelonen
Kaukajärven tekonurmi, Tampere

Edellinen ottelu:

ACE logoTampere Unitedin logo

ACE – TamU 2

la 4.9.2018 klo 19.15

0 – 1

(0 – 1)

 
 

Otteluohjelma

iCalLataa kakkosjoukkueen otteluohjelma omaan kalenteriisi

su 4.3.2018
klo 18.15
su 4.3.2018klo 18.15

TamU 2 – FC Melody

Harjoitusottelu, Pirkkahalli C, Tampere

raportti
0 – 3
(0 – 0)
su 11.3.2018
klo 18.30
su 11.3.2018klo 18.30

TamU 2 – NePa

Harjoitusottelu, Kaupin tekonurmi 2, Tampere

raportti
5 – 0
(5 – 0)
su 25.3.2018
klo 19.00
su 25.3.2018klo 19.00

TamU 2 – PP-70

Harjoitusottelu, Kaupin tekonurmi 2, Tampere

raportti
1 – 2
(1 – 0)
su 8.4.2018
klo 19.00
su 8.4.2018klo 19.00

TamU 2 – JanPa 2

Suomen Regions Cup, Kaupin tekonurmi 2, Tampere

13 – 0
(8 – 0)
ti 24.4.2018
klo 20.00
ti 24.4.2018klo 20.00

TamU 2 – LeKi-futis

Nelonen, Ahvenisjärven tekonurmi 2, Tampere

1 – 0
(1 – 0)
to 26.4.2018
klo 20.00
to 26.4.2018klo 20.00

NePa – TamU 2

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

1 – 2
(1 – 2)
ke 2.5.2018
klo 18.15
ke 2.5.2018klo 18.15

TamU 2 – PP-70

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

2 – 2
(0 – 1)
la 5.5.2018
klo 16.00
la 5.5.2018klo 16.00

PetPet – TamU 2

Suomen Regions Cup, Tekonurmi, Petäjävesi

1 – 7
(0 – 3)
to 10.5.2018
klo 19.30
to 10.5.2018klo 19.30

Pelikassit – TamU 2

Nelonen, Soppeenharjun tekonurmi, Ylöjärvi

1 – 2
(1 – 0)
ke 16.5.2018
klo 20.00
ke 16.5.2018klo 20.00

TamU 2 – Pato

Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

4 – 3
(3 – 1)
la 26.5.2018
klo 15.00
la 26.5.2018klo 15.00

TP-49 – TamU 2

Nelonen, Keskuskenttä, Toijala

2 – 0
(1 – 0)
la 2.6.2018
klo 16.00
la 2.6.2018klo 16.00

KY-Sport – TamU 2

Suomen Regions Cup, Kupittaan tekonurmi 5, Turku

0 – 3
(0 – 0)
ke 6.6.2018
klo 19.45
ke 6.6.2018klo 19.45

TamU 2 – ACE

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

1 – 3
(0 – 0)
la 16.6.2018
klo 14.00
la 16.6.2018klo 14.00

IkU – TamU 2

Nelonen, Urheilukenttä, Ikaalinen

6 – 0
(4 – 0)
ke 20.6.2018
klo 19.45
ke 20.6.2018klo 19.45

TamU 2 – PJK

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

3 – 4
(1 – 2)
ke 27.6.2018
klo 19.30
ke 27.6.2018klo 19.30

KaVo – TamU 2

Nelonen, Kyötikkälä, Kangasala

5 – 1
(2 – 0)
ke 4.7.2018
klo 20.00
ke 4.7.2018klo 20.00

TamU 2 – HerTo

Suomen Regions Cup, Kaupin tekonurmi 2, Tampere

0 – 4
(0 – 2)
ke 25.7.2018
klo 20.00
ke 25.7.2018klo 20.00

TamU 2 – NePa

Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

3 – 2
(2 – 0)
to 2.8.2018
klo 18.15
to 2.8.2018klo 18.15

PP-70 – TamU 2

Nelonen, Ikurin tekonurmi, Tampere

1 – 1
(0 – 1)
ke 8.8.2018
klo 19.45
ke 8.8.2018klo 19.45

TamU 2 – Pelikassit

Nelonen, Rantaperkiön tekonurmi, Tampere

2 – 1
(2 – 1)
la 18.8.2018
klo 13.00
la 18.8.2018klo 13.00

Pato – TamU 2

Kakkonen, Urheilukenttä, Tervakoski

0 – 0
(0 – 0)
ke 22.8.2018
klo 19.15
ke 22.8.2018klo 19.15

TamU 2 – TP-49

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

0 – 1
(0 – 1)
ma 27.8.2018
klo 19.30
ma 27.8.2018klo 19.30

LeKi-futis – TamU 2

Nelonen, Sääksjärven tekonurmi, Lempäälä

0 – 2
(0 – 2)
ti 4.9.2018
klo 19.15
ti 4.9.2018klo 19.15

ACE – TamU 2

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

0 – 1
(0 – 1)
ke 12.9.2018
klo 19.15
ke 12.9.2018klo 19.15

TamU 2 – IkU

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere

pe 21.9.2018
klo 19.00
pe 21.9.2018klo 19.00

PJK – TamU 2

Nelonen, Keskuskenttä, Pirkkala

la 29.9.2018
klo 13.00
la 29.9.2018klo 13.00

TamU 2 – KaVo

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere