Seuraava ottelu:

FC Nokia 2 logoTampere Unitedin logo

FC Nokia 2 –
TamU Naiset

la 28.9.2019 klo 15.00
Naisten Nelonen
Menkalan tekonurmi, Nokia

Edellinen ottelu:

Tampere Unitedin logoApassit logo

TamU Naiset –
Apassit

su 22.9.2019 klo 16.00

2 – 1

(1 – 0)

 
 

Otteluohjelma

su 28.4.2019
klo 18.00
su 28.4.2019 klo 18.00

TamU Naiset – Ilves-Kissat

Naisten Nelonen, Kauppi 1, Tampere

raportti
2 – 3
(1 – 2)
su 5.5.2019
klo 18.00
su 5.5.2019 klo 18.00

Valo – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Mäntänvuoren jalkapallokenttä, Mänttä

0 – 10
(0 – 7)
la 11.5.2019
klo 17.00
la 11.5.2019 klo 17.00

TamU Naiset – Y-Ilves

Naisten Nelonen, Kauppi 2, Tampere

2 – 1
(1 – 0)
la 18.5.2019
klo 14.00
la 18.5.2019 klo 14.00

FC Haka-j/Naiset – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Saharan tekonurmi, Valkeakoski

0 – 9
(0 – 6)
su 26.5.2019
klo 16.00
su 26.5.2019 klo 16.00

TamU Naiset – TP-49

Naisten Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

5 – 0
(1 – 0)
ti 4.6.2019
klo 20.00
ti 4.6.2019 klo 20.00

PJK – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Killon kenttä, Pirkkala

1 – 3
(1 – 1)
su 9.6.2019
klo 14.00
su 9.6.2019 klo 14.00

TamU Naiset – PP-70

Naisten Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

3 – 0
(1 – 0)
ke 19.6.2019
klo 19.30
ke 19.6.2019 klo 19.30

Apassit – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Kyröskosken urheilukenttä, Kyröskoski

1 – 0
(0 – 0)
su 30.6.2019
klo 18.00
su 30.6.2019 klo 18.00

TamU Naiset – FC Nokia 2

Naisten Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

3 – 1
(1 – 1)
su 4.8.2019
klo 18.00
su 4.8.2019 klo 18.00

Ilves-Kissat – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

1 – 1
(0 – 0)
su 11.8.2019
klo 16.00
su 11.8.2019 klo 16.00

TamU Naiset – Valo

Naisten Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

13 – 0
(4 – 0)
pe 16.8.2019
klo 19.00
pe 16.8.2019 klo 19.00

Y-Ilves – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Räikän kenttä, Ylöjärvi

3 – 1
(1 – 1)
su 25.8.2019
klo 16.00
su 25.8.2019 klo 16.00

TamU Naiset – FC Haka-j/Naiset

Naisten Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

6 – 0
(3 – 0)
la 31.8.2019
klo 14.00
la 31.8.2019 klo 14.00

TP-49 – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Toijalan keskuskenttä, Toijala

2 – 3
(1 – 1)
su 8.9.2019
klo 16.00
su 8.9.2019 klo 16.00

TamU Naiset – PJK

Naisten Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

4 – 0
(2 – 0)
su 15.9.2019
klo 16.00
su 15.9.2019 klo 16.00

PP-70 – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Ikurin tekonurmi, Tampere

0 – 4
(0 – 1)
su 22.9.2019
klo 16.00
su 22.9.2019 klo 16.00

TamU Naiset – Apassit

Naisten Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere

2 – 1
(1 – 0)
la 28.9.2019
klo 15.00
la 28.9.2019 klo 15.00

FC Nokia 2 – TamU Naiset

Naisten Nelonen, Menkalan tekonurmi, Nokia

–