Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Ala-Hakuni, Tommi3212510000
Alanen, Elias2113500000
Auvinen, Juuso114500000
Grabovci, Berat4436031000
Haavisto, Antti5114800000
Harala, Elias3317610000
Inkinen, Aleksi204200000
Järvelä, Arttu201500000
Järvelä, Topias5439000100
Kostiainen, Roope3122300000
Kuusinen, Antti3322500000
Maluka, Leroy114500000
Manninen, Leevi4218000000
Moussa, Radwan4428712100
Puustinen, Ville2216900100
Rahkola, Eetu4434900000
Raittinen, Konsta5229800100
Rantala, Jani104500000
Remes, Jere5336000000
Saarinen, Miro10300000
Salomaa, Santeri5534300000
Sirén, Mauno5542910000
Stark, Matias4113600100
Telemäki, Tuomas2210701000
Uimonen, Valtteri114500000
Uimonen, Verneri3327000000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)