Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Alanen, Tuomas7763010000
Ali, Mahdi5540800000
Auvinen, Juuso7763000000
Fennane, Mehdi202100000
Intala, Tero8763330000
Järvelä, Topias8754221200
Kalatsev, Niclas3220502100
Kostiainen, Roope6437721000
Lehti, Tuomas6333810200
Ojala, Sampo2213600000
Oras, Riku8872030200
Rahkola, Eetu119000200
Raittinen, Konsta7338800300
Rantala, Jani119000000
Rasva, Jussi201900000
Saari, Lauri306900000
Saari, Matti8862225000
Salomaa, Santeri5436400100
Sirén, Mauno5545001200
Uimonen, Valtteri7756610100
Uimonen, Verneri8764300100

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)