Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Alanen, Tuomas7551430400
Ali, Mahdi6643811100
Auvinen, Juuso6654000000
Gorelov, Dani8549221000
Haavisto, Antti4326800000
Halme, Markus102600000
Harala, Elias207601000
Hiltunen, Tuomo3327000000
Intala, Tero4430740000
Järvelä, Topias7542911000
Kalatsev, Niclas6651238000
Koljonen, Ali103500000
Kostiainen, Roope11762431000
Kurs, Clary104501000
Lehti, Tuomas111063931000
Lombo, Males4114710000
Maluka, Leroy119000000
Nummela, Lassi229200000
Ojala, Sampo9654501200
Oras, Riku101090082200
Rahkola, Eetu2111700000
Raittinen, Konsta10869011000
Rantala, Jani2218000000
Rasva, Jussi9129221000
Saari, Matti2110500000
Salomaa, Santeri11980111100
Samsonia, Kakha104500000
Sirén, Mauno7648100000
Uimonen, Valtteri6433100000
Uimonen, Verneri11985803000

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)