Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Alanen, Tuomas1413109930000
Ali, Mahdi1414117400100
Auvinen, Juuso101083500000
Fennane, Mehdi6011300000
Haavisto, Antti2110500000
Hiltunen, Tuomo119000000
Intala, Tero1713124061000
Järvelä, Topias2017137841400
Kalatsev, Niclas4223902100
Kostiainen, Roope1813112594000
Lehti, Tuomas14660230200
Maluka, Leroy9875402700
Nieminen, Sasu5218010000
Ojala, Sampo12874210100
Oras, Riku2020178844300
Rahkola, Eetu9978501500
Raittinen, Konsta11553100300
Rantala, Jani1211105600000
Rasva, Jussi201900000
Saari, Lauri12665822000
Saari, Matti2121172369200
Salomaa, Santeri1412109410500
Sirén, Mauno1919171014300
Uimonen, Valtteri131089610100
Uimonen, Verneri2221190312100

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)