Nimi Ottelut O Avauksessa A Min Maalit M Syötöt S Keltainen K Punainen P Tähdet *
Alanen, Tuomas111086210000
Ali, Mahdi111190400100
Auvinen, Juuso9974500000
Fennane, Mehdi508300000
Intala, Tero131095131000
Järvelä, Topias1514111941200
Kalatsev, Niclas3220502100
Kostiainen, Roope131087093000
Lehti, Tuomas11445720200
Maluka, Leroy5439401300
Nieminen, Sasu218500000
Ojala, Sampo6327300100
Oras, Riku1616142842300
Rahkola, Eetu3327000300
Raittinen, Konsta8339600300
Rantala, Jani8769600000
Rasva, Jussi201900000
Saari, Lauri9552612000
Saari, Matti1616131149100
Salomaa, Santeri1311100410300
Sirén, Mauno1313117013300
Uimonen, Valtteri10975110100
Uimonen, Verneri1615136300100

(O = Ottelut, A = Avaus­kokoon­panossa, V = vaihdosta kentälle, Min = Peliminuutit, M = maalit, S = syötöt, K = keltaiset kortit, P = punaiset kortit, * = tähdistöpisteet)