Seuraava ottelu:

AC Darra logoTampere Unitedin logo

AC Darra – TamU 3

su 27.8.2017 klo 13.00
Seiska
Ahvenisjärven tekonurmi 2, Tampere

Edellinen ottelu:

Tampere Unitedin logoIlves 3 logo

TamU 3 – Ilves 3

su 16.8.2017 klo 19.15

1 – 4

(1 – 4)

 
 

Otteluohjelma

iCalLataa kolmosjoukkueen otteluohjelma omaan kalenteriisi

ti 18.4.2017
klo 18.30
ti 18.4.2017klo 18.30

APA – TamU 3

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere
3 – 4
(2 – 2)
ma 24.4.2017
klo 20.00
ma 24.4.2017klo 20.00

TamU 3 – VehU

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 2, Tampere
0 – 4
(0 – 1)
su 7.5.2017
klo 20.00
su 7.5.2017klo 20.00

FC Kaveriporukka – TamU 3

Seiska, Keskuskenttä, Pirkkala
4 – 2
(2 – 0)
ti 9.5.2017
klo 20.00
ti 9.5.2017klo 20.00

TamU 3 – Vierasjoukkue

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 2, Tampere
2 – 2
(2 – 1)
ma 15.5.2017
klo 20.00
ma 15.5.2017klo 20.00

Ilves 3 – TamU 3

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 2, Tampere
3 – 1
(1 – 1)
ke 24.5.2017
klo 20.30
ke 24.5.2017klo 20.30

TamU 3 – AC Darra

Seiska, Kaupin tekonurmi 1, Tampere
2 – 1
(1 – 1)
to 1.6.2017
klo 20.00
to 1.6.2017klo 20.00

FC Melody 2 – TamU 3

Seiska, Messukylän tekonurmi, Tampere
4 – 1
(2 – 0)
to 15.6.2017
klo 20.00
to 15.6.2017klo 20.00

TamU 3 – Roxbury JK

Seiska, Kaupin tekonurmi 2, Tampere
0 – 3
(0 – 1)
ti 20.6.2017
klo 19.00
ti 20.6.2017klo 19.00

HirPy – TamU 3

Seiska, Hirsilä, Orivesi
7 – 5
(3 – 2)
ke 5.7.2017
klo 20.00
ke 5.7.2017klo 20.00

TamU 3 – FC HaPa

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere
0 – 3
(0 – 2)
ke 12.7.2017
klo 20.00
ke 12.7.2017klo 20.00

TamU 3 – APA

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere
2 – 1
(0 – 0)
ma 24.7.2017
klo 19.45
ma 24.7.2017klo 19.45

VehU – TamU 3

Seiska, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
6 – 1
(5 – 1)
ke 2.8.2017
klo 20.00
ke 2.8.2017klo 20.00

TamU 3 – FC Kaveriporukka

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere
3 – 2
(1 – 0)
ke 9.8.2017
klo 20.00
ke 9.8.2017klo 20.00

Vierasjoukkue – TamU 3

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere
2 – 1
(0 – 1)
ke 16.8.2017
klo 19.15
ke 16.8.2017klo 19.15

TamU 3 – Ilves 3

Seiska, Kaupin tekonurmi 1, Tampere
1 – 4
(1 – 4)
su 27.8.2017
klo 13.00
su 27.8.2017klo 13.00

AC Darra – TamU 3

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 2, Tampere
to 31.8.2017
klo 20.00
to 31.8.2017klo 20.00

TamU 3 – FC Melody 2

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere
ti 12.9.2017
klo 20.00
ti 12.9.2017klo 20.00

Roxbury JK – TamU 3

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere
ke 20.9.2017
klo 19.30
ke 20.9.2017klo 19.30

TamU 3 – HirPy

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere
ma 25.9.2017
klo 20.00
ma 25.9.2017klo 20.00

FC HaPa – TamU 3

Seiska, Ahvenisjärven tekonurmi 1, Tampere