Seuraava ottelu:

Tampere Unitedin logoTP-49 logo

TamU 2 – TP-49

ke 3.5.2017 klo 18.15
Nelonen
Messukylän tekonurmi, Tampere

Edellinen ottelu:

FJK logoTampere Unitedin logo

FJK – TamU 2

ke 27.4.2017 klo 19.00

– 0 jo.

(0 – 0)
( – 2),

 
 

Otteluohjelma

iCalLataa kakkosjoukkueen otteluohjelma omaan kalenteriisi

su 29.1.2017
su 29.1.2017

TamU 2 – FC Melody

Harjoitusottelu
raportti
3 – 1 – 2
(0 – 1)
su 12.2.2017
klo 18.00
su 12.2.2017klo 18.00

JanPa – TamU 2

Harjoitusottelu, Pullerin kenttä, Hämeenlinna
raportti
1 – 1
(0 – 0)
su 19.2.2017
klo 18.00
su 19.2.2017klo 18.00

MuSa 2 – TamU 2

Harjoitusottelu, Karhuhalli, Pori
raportti
6 – 0
(4 – 0)
su 5.3.2017
klo 18.30
su 5.3.2017klo 18.30

LeKi-futis – TamU 2

Harjoitusottelu, Saharan tekonurmi, Valkeakoski
raportti
2 – 3
(1 – 1)
ke 22.3.2017
ke 22.3.2017

FC Melody – TamU 2

Harjoitusottelu
raportti
3 – 6
(1 – 3)
su 26.3.2017
klo 13.00
su 26.3.2017klo 13.00

Ilves-Kissat – TamU 2

Harjoitusottelu, Pirkkahalli C, Tampere
raportti
4 – 0
(0 – 0)
su 2.4.2017
klo 20.00
su 2.4.2017klo 20.00

TKT – TamU 2

Harjoitusottelu, Pirkkahalli C, Tampere
raportti
7 – 0
(4 – 0)
su 9.4.2017
klo 12.00
su 9.4.2017klo 12.00

FC SorPa – TamU 2

Suomen Regions Cup, Saharan tekonurmi, Valkeakoski
raportti
1 – 5
(0 – 1)
pe 21.4.2017
klo 20.00
pe 21.4.2017klo 20.00

TamU 2 – PP-70

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
raportti
1 – 3 – 2
(1 – 2)
to 27.4.2017
klo 19.00
to 27.4.2017klo 19.00

FJK – TamU 2

Nelonen, Kuhalan tekonurmi, Forssa
– 0 jo.
(0 – 0)
ke 3.5.2017
klo 18.15
ke 3.5.2017klo 18.15

TamU 2 – TP-49

Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere
– – 2
to 11.5.2017
klo 18.30
to 11.5.2017klo 18.30

Sopu – TamU 2

Nelonen, Rauhala, Valkeakoski
la 20.5.2017
klo 13.00
la 20.5.2017klo 13.00

TamU 2 – IkU

Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere
– – 2
ke 24.5.2017
klo 19.30
ke 24.5.2017klo 19.30

LeKi-futis – TamU 2

Nelonen, Sääksjärven tekonurmi, Lempäälä
ke 31.5.2017
klo 19.45
ke 31.5.2017klo 19.45

TamU 2 – NePa

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
– – 2
pe 9.6.2017
klo 18.30
pe 9.6.2017klo 18.30

Pato – TamU 2

Nelonen, Tervakosken urheilukenttä, Janakkala
ke 21.6.2017
klo 20.00
ke 21.6.2017klo 20.00

TamU 2 – VaKP

Nelonen, Messukylän tekonurmi, Tampere
– – 2
pe 30.6.2017
klo 18.30
pe 30.6.2017klo 18.30

KaVo – TamU 2

Nelonen, Kyötikkälä, Kangasala
to 6.7.2017
klo 18.15
to 6.7.2017klo 18.15

PP-70 – TamU 2

Nelonen, Ikurin tekonurmi, Tampere
pe 28.7.2017
klo 19.45
pe 28.7.2017klo 19.45

TamU 2 – FJK

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
– – 2
la 5.8.2017
klo 15.00
la 5.8.2017klo 15.00

TP-49 – TamU 2

Nelonen, Toijalan kekuskenttä, Akaa
ke 9.8.2017
klo 19.45
ke 9.8.2017klo 19.45

TamU 2 – Sopu

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
– – 2
to 17.8.2017
klo 19.00
to 17.8.2017klo 19.00

IkU – TamU 2

Nelonen, Ikaalisten urheilukenttä, Ikaalinen
ke 23.8.2017
klo 19.15
ke 23.8.2017klo 19.15

TamU 2 – LeKi-futis

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
– – 2
to 31.8.2017
klo 19.15
to 31.8.2017klo 19.15

NePa – TamU 2

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
ke 6.9.2017
klo 19.15
ke 6.9.2017klo 19.15

TamU 2 – Pato

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
– – 2
la 23.9.2017
klo 15.00
la 23.9.2017klo 15.00

VaKP – TamU 2

Nelonen, Apian urheilukenttä, Valkeakoski
la 30.9.2017
klo 16.00
la 30.9.2017klo 16.00

TamU 2 – KaVo

Nelonen, Kaukajärven tekonurmi, Tampere
– – 2