Aluejako

Järjestämme toimintaa Tampereella lännestä itään.

Harjoituskentät ja vuorot varmistuvat maaliskuun aikana. Tiedotamme niistä heti, kun kentät on jaettu.

Amuri

  • harjoitukset järjestetään XXX kentällä
  • kaupunginosat: Pispala, Amuri, Finlayson, Särkänniemi, Pyynikki, Kaakinmaa, Nalkala, Juhannuskylä, Kyttälä, Ratina
  • joukkueet: G6‎ (1.1.2012 ja myöhemmin syntyneet) ja G8 (1.1.2010 – 31.12.2011 syntyneet)
  • harjoitusajat

Epilä

  • harjoitukset järjestetään XXX kentällä
  • kaupunginosat: Epilä, Epilänharju, Kaarila, Lielahti, Santalahti, Hyhky‎, Pohtola, Ristimäki
  • joukkueet: G6‎ (1.1.2012 ja myöhemmin syntyneet) ja G8 (1.1.2010 – 31.12.2011 syntyneet)
  • harjoitusajat

Kaleva

  • harjoitukset järjestetään Kiinanmuurin kentällä
  • kaupunginosat: Kaleva‎, Kalevanharju, Kauppi, Kissanmaa, Lapinniemi, Liisankallio, Niihama‎, Tahmela, Tammela, Tammerkoski, Tulli, Tampella
  • joukkueet: G6‎ (1.1.2012 ja myöhemmin syntyneet) ja G8 (1.1.2010 – 31.12.2011 syntyneet)
  • harjoitusajat

Kaukajärvi

  • harjoitukset järjestetään Järvikadun, sekä Vasaratien kentillä
  • kaupunginosat: Kaukajärvi, Annala, Haihara, Messukylä, Lukonmäki, Vehmainen, Viiala, Turtola‎
  • joukkueet: G6 (1.1.2012 ja myöhemmin syntyneet), G8 (1.1.2010 – 31.12.2011 syntyneet), E11-pojat (1.1.2007 – 31.12.2008 syntyneet) ja D13-pojat (1.1.2005 – 31.12.2006 syntyneet)
  • harjoitusajat

Tesoma

  • harjoitukset järjestetään XXX kentällä
  • kaupunginosat: Ikuri, Kalkku, Lamminpää, Rahola, Tesoma, Tesomajärvi, Tohloppi
  • joukkueet: G6‎ (1.1.2012 ja myöhemmin syntyneet) ja G8 (1.1.2010 – 31.12.2011 syntyneet)
  • harjoitusajat

Viinikka

  • harjoitukset järjestetään Koskuenpuiston kentällä
  • kaupunginosat: Hatanpää, Härmälä, Järvensivu, Koivistonkylä, Muotiala, Nekala, Viinikka, Rantaperkiö, Peltolammi
  • joukkueet: G6‎ (1.1.2012 ja myöhemmin syntyneet) ja G8 (1.1.2010 – 31.12.2011 syntyneet)
  • harjoitusajat

Vuores

  • harjoitukset järjestetään XXX kentällä
  • kaupunginosat: Vuores, Hervanta, Multisilta, Sääksjärvi‎ ‎
  • joukkueet: G6‎ (1.1.2012 ja myöhemmin syntyneet)
  • harjoitusajat

Edustus­joukkueen seuraava ottelu:

Tampere Unitedin logoFC Haka logo

TamU – FC Haka

su 18.2.2018 klo 18.15
Harjoitusottelu
Pirkkahalli C, Tampere

Live @ TamU-TV

Seuran pääsivusto:
tampereunited.fi